Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Skyriai ir poskyriai

Spausdinti

 Informacijos skyrius

 

Petrauskiene

Skyriaus vedėja – gydytoja Dalia Petrauskienė

Informacijos skyriuje tikrinami siuntimai reabilitaciniam gydymui gauti, tvarkomas medicininių dokumentų archyvas. Pagal įstaigų, institucijų ir gyventojų prašymus, teisės aktų nustatyta tvarka, rengiami ir teikiami medicininių dokumentų išrašai. Šiuo metu skyriuje dirba 22 specialistai.

 

Informacinių technologijų skyrius

barzdaite

Skyriaus vedėja – Lina Barzdaitė (motinystės atostogose)

Informacinių technologijų skyrius rūpinasi ligoninės bei jos filialų kompiuterinės bei telekomunikacinės įrangos diegimu, palaikymu bei tobulinimu. Kvalifikuoti skyriaus darbuotojai yra atsakingi už kompiuterinį tinklą, jungiantį per 2000 ligoninės kompiuterių bei medicininių darbo vietų, 60 medicinos įstaigų jungiantį medicininį tinklą, IP telefoniją, bevielį internetą, 30 serverių, kuriuose įdiegtos daugumą ligoninės procesų apimančios informacinės sistemos. Skyrius aktyviai dalyvauja tobulinant ligoninės infrastruktūrą, veiklos procesus. Taip pat dalyvauja ligoninės vykdomuose IT projektuose. Skyriuje šiuo metu dirba 17 darbuotojų.

 

Duomenų valdymo ir kontrolės skyrius

 

Vaida Morkvėn
Skyriaus vedėja – Vaida Morkvėnienė.

Duomenų valdymo ir kontrolės skyriuje tvarkomi ir renkami ligoninės ir jos filialų duomenys apie suteiktas ambulatorinio, stacionarinio, ilgalaikio bei reabilitacinio gydymo paslaugas. Skyriuje jau dirba 8 kvalifikuoti klinikiniai koduotojai ir 2 profesionalūs gydytojai klinikiniai koduotojai, kurie kartu su kitais specialistais atlieka stacionarinių paslaugų klinikinio kodavimo auditavimą. Duomenų apdorojimo specialistai ir statistikai rengia įvairias statistines ataskaitas, suveda duomenis ir tikrina jų teisingumą. Informacinių sistemų specialistai aktyviai diegia ligoninės informacinę sistemą filialuose, praveda vartotojų mokymus bei suteikia įvairias konsultacijas, susijusias su sistemos naudojimusi. Skyriuje dirba ir programuotojai, kurie ligoninės padaliniams ir filialams teikia išplėstinius duomenis apie suteiktas paslaugas. Skyrius aktyviai dalyvauja tobulinant ligoninės informacinę sistemą ir kuriant naujus funkcionalumus. Iš viso skyriuje dirba 29 darbuotojai.

 

 Informacinių sistemų skyrius

Rolandas Berontas

Skyriaus vedėjas – Rolandas Bėrontas.

 Informacinių sistemų skyriaus 16 programuotojų komanda, kūria ir palaiko ligoninės informacinę sistemą ELI, kurioje daugybė funkcijų: ambulatorinė registracija, priėmimo, ligonių judėjimas, operacijų valdymas, radiologinių vaizdų archyvavimas ir perdavimas, tyrimų apskaita, kokybės kontrolė, statistinių formų suvedimas, lovų užimtumas, maitinimo užsakymas pacientų paiešką, darbuotojų paieška, laboratorijos informacinė sistema, viešųjų pirkimų registravimas, dokumentų valdymo sistema, medicininės įrangos apskaitą, nepageidaujamų įvykių registracija ir daugelis kitų.

Atnaujinta 2018-09-12
Straipsnis parodytas: 21607 kartų(kartus)