Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Padėka nuo A. J. A. Poplavskių

Spausdinti

Savo begalinį dėkingumą norime išreikšti niekada nepailstantiems, nuolat besišypsantiems, šiltai priėmusiems, priežiūrą suteikusiems, kartu išgyvenusiems rūpestį ir jaudulį, Vaikų anesteziologijos-reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir darbuotojams bei II širdies chirurgijos skyriui, gydytojams ir rezidentams. Linkime niekada nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Tariame iš visos širdies didelį AČIŪ♡

Dėkojame kardiologui Kęstučiui Lankučiui už pakantumą, supratingumą, globojimą, jaunesniąjam gydytojui-rezidentui Karoliui Jonui ir Skaistei Sendžikaitei už šiltą rūpestį ir bendravimą, pastangas. Jaučiamės labai dėkingi Pediatrijos centro vaikų pulmonologijos ir alergologijos skyriui ir gydytojams – Rimvydui Ivaškevičiui ir Rimai Versockienei už jų profesionalumą ir palaikymą.

Medikai – viena kilniausių pasaulio profesijų, pašventę savo gyvenimus tarnauti kitų žmonių gerovei, jie kiekvieną dieną kovoja už gyvybes bei stengiasi išsaugoti mūsų didžiausią turtą – fizinę ir dvasinę sveikatą. Būsime amžinai dėkingi profesoriui Virgilijui Taručiui už empatiją, gydymą, nuoširdų bendravimą, rūpestį, šiltą palaikymo žodį, kai jo labiausiai reikia, norėtume padėkoti už Jūsų kolektyvo darnų darbą, už kantrybę, atsidavimą savo profesijai.

A. J. A. Poplavskiai

Atnaujinta 2017-12-21
Straipsnis parodytas: 1615 kartų(kartus)