Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Apie centrą

Spausdinti

 

Kas mes esame Šeimos medicinos centro kolektyvas

 

Mes, Šeimos medicinos centro gydytojai ir slaugytojos,  teikiame modernios, įrodymais pagrįstos ir į paciento poreikius orientuotos šeimos medicinos paslaugas. Šeimos medicinos centras užtikrina pirminę šeimos gydytojo, odontologo ir psichiatro pagalbą daugiau kaip 12 000 Vilniaus miesto gyventojų. Mūsų centras kartu su kitais ligoninės medikais teikia visapusę ir tęstinę mūsų pacientų sveikatos priežiūrą.

Kuo esame ypatingi 

Mes esame ne tik gydytojai praktikai, bet ir dėstytojai, kurie moko studentus, o šeimos gydytojus rezidentus ruošia savarankiškai gydytojo praktikai.  Drauge su Lietuvos ir užsienio kolegomis atliekame mokslinius tyrimus, kuriuose vertiname įvairių susirgimų prevencijos priemonių efektyvumą ir daugybinėmis lėtinėmis ligomis sergančių pacientų priežiūros galimybes. Šių tyrimų rezultatus nuolat skelbiame Lietuvos ir užsienio medicininėje spaudoje, o taip pat taikome savo kasdienėje praktikoje. Šiuo metu mūsų centre dirba keturi medicinos mokslų daktarai.

Ką siūlome pacientams 

Šeimos gydytojai rūpinasi ne tik pacientų gydymu – didelis dėmesys skiriamas sveikatos saugojimui ir jos gerinimui, ligų profilaktikai. Šeimos gydytojas yra pirmasis kontaktinis asmuo, kuriam pacientas gali išsakyti savo problemas. Jis sprendžia tolesnę paciento priežiūrą ir gydymo taktiką, bendradarbiauja su kitais ligoninės specialistais; žino ir informuoja pacientą apie visas galimas pagalbos priemones ir jų prieinamumą.

Ką siūlome medikų bendruomenei 

Šeimos medicinos centras yra ne tik ligoninės, bet ir Vilniaus universiteto dalis, kurioje vyksta tiek medicinos studentų, tiek šeimos medicinos gydytojų rezidentų mokymo procesas. Kiekvienais metais į mūsų šeimos medicinos centrą atvyksta šeimos gydytojai stažuotojai, kurie tobulina savo žinias dirbdami kartu su patyrusiais kolegomis. 

 

Atnaujinta 2016-11-14
Straipsnis parodytas: 15600 kartų(kartus)