Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Tradicinėje Kraujo dienoje – gydymo inovacijos ir dėmesys pacientų gyvenimo kokybės gerinimui

Spausdinti

Onkohematologinius ligonius vienijanti bendrija „Kraujas" ir VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras jau eilę metų kviečia minėti Kraujo dieną ir susiburti sunkios kraujo ligos paliestus žmones, jų artimuosius, medikus bei drauge pasidžiaugti pasiektais gydymo rezultatais.

Minint Kraujo dieną, gegužės 19 d. Vilniuje bus organizuojamos dvi konferencijos. Viena bus skirta pacientams ir jų artimiesiems, kita – bendrosios praktikos gydytojams, kurių kompetencija, diagnozuojant sunkias kraujo ligas, yra itin svarbi. Kraujo dienos minėjimo renginiai vyks gegužės 19 d. „Holiday Inn" konferencijų centre.

Pacientams ir jų artimiesiems skirtoje konferencijoje gydytojai hematologai pateiks naujausią informaciją apie lėtines mieloleukemiją ir limfoleukemiją, mielominę ligą, paraproteinemijas, bus kalbama mitybos, fizinio aktyvumo, socialinių garantijų temomis, pateiktos elgesio rekomendacijos ir stebėsenos gairės pacientams po kaulų čiulpų transplantacijos.

Pacientai turi išskirtinę galimybę iš anksto pateikti rūpimus klausimus apie savo ligą, kurie konferencijos metu bus pateikiami anonimiškai. Klausimus galima pateikti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  arba tel. 8 687 409 52.

Medikams skirtame seminare VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai pristatys pranešimus apie kraujo ligų simptomų atpažinimą, naujausius diagnostikos metodus, Lietuvoje taikomą gydymą, „žaliuosius koridorius" onkologijoje ir hematologijoje, praktinius paliatyviosios medicinos aspektus.

Norėdami dalyvauti konferencijoje prašome registruotis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 8 687 40952.

Daugiau informacijos rasite www.kraujas.lt

Atnaujinta 2017-05-04
Straipsnis parodytas: 4070 kartų(kartus)