Santariškių g. 2, 08661 Vilnius
tel. (+370) 5 236 5000
faks. (+370) 5 236 5111
info@santa.lt

      

SANTAROS KLINIKOS

VILNIAUS UNIVERSITETO LIGONINĖ

Dėl širdies veiklą palaikančių priemonių viešojo pirkimo Santaros klinikose

Spausdinti

Reaguodama į Viešųjų pirkimų tarnybos pranešimą apie tai, kad Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos turės nutraukti širdies palaikymo prietaisų ir vienkartinių medicininių priemonių įsigijimą, ligoninė informuoja, jog širdies stimuliatorių ir vienkartinių priemonių pirkimą vykdė atviro konkurso būdu, kurio metu pasiūlymų prekių įsigijimui privalu laukti net 40 dienų.

Deja pasitaiko, jog pasibaigus šiam terminui, gauti net pigiausi pasiūlymai vis tiek ženkliai viršija iš pradžių pirkimui planuotas lėšas.

Šiuo konkrečiu atveju Santaros klinikos įvertino gautus per brangius pasiūlymus bei perkamų prekių rinkos kainas ir nustatė naują pirkimui skirtą biudžetą.

Santaros klinikų prioritetas yra pacientai ir jų sveikata, todėl norėdami užtikrinti nenutrūkstamą pagalbą, nusprendėme vykdyti ne naują pirkimą, o širdies palaikymo prietaisus ir vienkartines medicinines priemones įsigyti derybų būdu. Apie tai nedelsdami pranešėme Viešųjų pirkimų tarnybai bei ją išsamiai informavome apie planuoto biudžeto pakeitimą ir to pareikalavusias priežastis.

Santaros klinikų direktorius plėtrai Justinas Ivaška  sako, kad ligoninė pacientams užtikrins ekstrinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, tačiau jis neatmeta ir tokios galimybės, kad tam tikros planinės operacijos gali būti atidėtos.

Pagal Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktus nurodymus ir paaiškinimus, artimiausiu metu Santaros klinikos ketina atlikti pakartotinį pacientams būtinų širdies veiklą palaikančių priemonių atvirą pirkimą.

Atnaujinta 2017-05-04
Straipsnis parodytas: 5291 kartų(kartus)